Nasze usługi

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się w usługach z branży IT i nie tylko. W ramach naszych usług oferujemy nowoczesny i kompleksowy program dla biura rachunkowego firm i RAKS ułatwiający codzienną pracę, w tym komunikację między działami, przebieg dokumentów oraz ich wypełnianie. Jest to jednak tylko namiastka tego, co tak naprawdę możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Jako czołowy programista i dystrybutor systemu RAKS jesteśmy również dostępni jako fachowa pomoc i wsparcie dla jego użytkowników. W ramach jakichkolwiek problemów technicznych zawsze można się do nas zgłosić – zaraz po otrzymaniu wiadomości nasza grupa programistów analizuje wskazany przypadek i tworzy skuteczną strategię zapobiegawczą, którą niedługo potem wysyłają Klientowi. W sytuacjach wyjątkowych jesteśmy także gotowi na przyjazd osobisty w celu zniwelowania problemu.

Ponadto zajmujemy się integracją systemów oraz projektowaniem nowoczesnych stron internetowych. Integracja przebiega na miejscu, w siedzibie Klienta – przeprowadzamy ją według jego potrzeb i wymagań, otrzymując program działający zgodnie z jego oczekiwaniami. Nowa strona www to z kolei szansa na odświeżenie wizerunku Twojej firmy, a także większe możliwości by zaskoczyć konkurencję.

Zdecyduj, czego potrzebujesz i kliknij w poniższe ikony, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach: