Sprzęt komputerowy dla firm

Bez profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu komputerowego każda współczesna firma nie może prawidłowo funkcjonować. Chcąc wspierać rozwój każdej z nich oferujemy w sprzedaży sprzęt komputerowy dostosowany do aktualnych potrzeb zarówno użytkownika, jak i konsumenta.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania najlepiej użyteczne dla Państwa firmy. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu na temat Waszych oczekiwań, dobieramy sprzęt, który natychmiast ulepszy jakość działań, wydajność pracowników i komunikację między nimi na porządku dziennym. Producent, jak i model nie ma znaczenia – dostarczymy dla Państwa wszystko, czego sobie zażyczycie.

Co oferujemy

PROF-IT oferuje profesjonalną obsługę przy doborze urządzenia. W sprzedaży posiadamy typowe komputery. Na specjalne życzenie klienta mamy możliwość dostarczyć każdy rodzaj sprzętu komputerowego od dowolnego producenta. Zakupiony sprzęt jest konfigurowany według potrzeb Klienta i dostarczany przez nasz zespół. Dla Państwa przedsiębiorstwa oferujemy m.in.:

  • komputery (Lenovo, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, itd.),
  • laptopy
  • monitory LCD
  • drukarki laserowe, atramentowe i urządzenia wielofunkcyjne,
  • sprzęt sieciowy (routery, switche, modemy, okablowanie, itp.),

Nie czekaj – skontaktuj się z naszymi fachowcami i opowiedz o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą! Oprócz sprzedaży oferujemy także montaż i instalację każdego z zakupionych sprzętów!

Testuj za Darmo