O nas – co nas wyróżnia

Wiedza, doświadczenie, znajomość branży informatycznej i ciągłe dążenie do tego, aby coraz lepiej zaspokajać potrzeby klientów, to główne atuty firmy APEKS:IT. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Od tego czasu znacznie rozszerzyliśmy zakres naszej działalności i pozyskaliśmy wielu nowych klientów.

Zwiększ swoje możliwości

Jeśli chcesz zwiększyć możliwości i zyski swojej firmy a jednocześnie obniżyć koszty jej prowadzenia to dobrze trafiłeś. Oferujemy nowoczesne i kompleksowe oprogramowanie dla firm RAKSSQL, z którego korzysta już ponad 18 000 firm na terenie całego kraju. Świadczymy także usługi w zakresie:

  • tworzeniu oprogramowania autorskiego
  • obsługi informatycznej
  • sprzedaży i serwisu komputerowego
  • projektowaniu stron internetowych
  • projektowaniu i wykonawstwu sieci komputerowych

Intel Partner Integrator

Jesteśmy członkiem programu Intel Partner Integrator, co gwarantuje nam wsparcie i szkolenia ze strony firmy Intel i autoryzowanym dealerem firmy Action S.A. – jednego z największych dystrybutorów sprzętu komputerowego na terenie naszego kraju. Posiadamy ponadto liczne certyfikaty poświadczające nasze umiejętności we wdrażaniu technologii MICROSOFT i RAKS (RAKSSQL). Naszym podstawowym założeniem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Konkurencyjność cen stanowi nasz dodatkowy atut na rynku.

Sprawdź nasze referencje