Integracja programów księgowych


Stworzenie jednolitego środowiska informatycznego możliwe jest jedynie dzięki integracji oprogramowania i systemów.

W ramach integracji programu księgowego RAKS składamy najpierw wizytę do siedziby firmy Klienta. Tam przeprowadzamy dokładną rozmowę mającą na celu określenie jego potrzeb i oczekiwań. Wspólnie nakreślamy obszar naszych działań integracyjnych, jednocześnie przedstawiając konkretne rozwiązania w programie do pełnej księgowości. Doradzamy jakie funkcje i usługi będą najbardziej optymalne dla funkcjonowania firmy, aby ostatecznie wybrać, co mamy wdrożyć do systemu.

Metoda, którą stosujemy do prowadzenia projektów integracji systemów księgowych zakłada, że wyboru rozwiązania należy dokonać na etapie analizy problemu biznesowego. Integrację aplikacji czy połączenie kilku systemów dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Centralne rozwiązanie zapewniające integrację aplikacji wspiera automatyczną i bezpieczną wymianę danych pomiędzy systemami wewnętrznymi.

Wdrożenie programu przeprowadzają nasi specjaliści, pod czujnym okiem właściciela firmy. Następnie przeprowadzamy szkolenie Użytkownikom, czyli osobom, które będą na co dzień korzystać z programu księgowego. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zadać wszystkie nurtujące pytania na temat systemu RAKS i jego wielu właściwościach.

Zapraszamy do współpracy – obsługujemy firmy na terenie całego kraju!

Testuj za Darmo